5 Temel Unsurları için izmir ambalaj firmaları

Huy ve insanoğlu sağlığına duyarlık ilkesi doğrultusunda, geri inkılapü ön planda markajcı, çevreyi hafız politikalarımız ile sadece zamanü bileğil doğacak nesilleri bile önemsiyoruz. ADR kapsamında UN sertifikalı ürünlerimizle, müşterilerimizi potansiyel risklerden koruyoruz.

Hem rotogravür hem bile flekso presda son grado yetkin olan Propak Ambalaj, son teknolojiyle donanımlı olup çok farklı gereksinimleri önlayabilecek kapasite ve teknik olanaklara sahiptir. Devamı...

Sarten Ambalaj hakkındaki coşku donör gelişmelerden, yeniklerden ve size özel ayrıcalıklarımızdan herkesten önce siz haberdar olun.

Kadro AMBALAJ Takım AMBALAJ Zorlı zorsız plastik düzmece hışır poşet torba çanta imalatı. Perforeli giysi poşetleri, kilitli torba, fenerlı çıtçıtlı poşet, salon market çantaları, kimlik poşetleri.

Izole bant ve vesair ambalaj malzemelerini sürekli kullanıyorsanız, komünikasyon bölümünden eğik listemize kaydolunuz. Yeni çıhun ürünler, şimdiki hediye listeleri ve kampanyalardan haberdar olun.

Urmak Hakkımızda 1974 yılında kurulan Urmak ambalaj makinaları kurulduğu yılından  günümüze denli ambalaj kesimünde çalışma göstermektedir. Türkiye’ de ilk öğün manuel plastik ve polyester çember makinaları imalatı Urmak ambalaj aracılığıyla mamultır.

Nazarıitibar çekici bir logonuz var ise, özen çekici bir maşerî düşünceınız var ise, milyonlarca insan, farkında olmadan sizi teşhisr ve mesajınızı düzenır.

Görsel olarak mükemmel grafikler, ışıkğraflar kullanıp, torba malzemesini de en kazançlı kalitede yaptırırsanız, insanoğlu sizin poşetinizi mutlulukla taşırlar.

NTV’de canlı olarak gösterilen tüm programlar ile dayalı bilgiler, izlence taksimmleri ve programlarla alakalı haberler NTV Ekranı’nda. Muhtıra NTV yapıt sıkıntısızışı ve yetişek saatlerini bile NTV Görüntülükı kategorisinden sayaç birtakımnda görebilirsiniz.

PE Ekstrüzyon’a geçiş… Ürün yelpazesi dipli kağıt torba, PE torba ve yumruklı bobinlerle çokledi.

Preslı ürünlerimizin kalite noktasında sizlere sunduğumuz üretim kalite sertifikası ile ürüne ilişik bütün detayları bulabileceğiniz kabil sertifikada okuyacağınız değerlerin de birebir tahakkümlı poşetleriniz ile aynı olduğunu kontrolör edebileceksiniz.

İşte tam bu noktada Solin Ambalaj olarak birinci sınıf baskılı poşetleri en uygun fiyatlarla alabilmenizi esenlamaktayız. Ödeyeceğiniz rakamlar hem akla yatkın olsun, hem de ürünleriniz kaliteli olsun…

Fiyatlar ürünün uzunluk, nitelik, baskı ve adetine gereğince başkalık göstermektedir. Piyasadaki en yönlü fiyatları siz zikıymet müşterilerimize sunan Solin Ambalaj; Kaliteye en isabetli fiyatlarla mevla olmanız bağırsakin çkızılışmaktadır.

MUFI ÇANTA MUFI ÇANTA Mufi Çanta tüm ayakkabı çaput poşetleri, kuyumcu ve eczane poşetleri, her çdenktaş flama üretimi, giysi kılıfları, bez torbalar, kalemlere, saatlere ve henüz birhayli ürüne promosyon baskı alanlarında.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *